* Hoši - fotbal je kolektivní hra *

Jsou tací, kteří si to moc neuvědomují a je to jejich škoda

pro další fotbalový růst. bk

Komentář: Trenár Jan PEŠEK

Na sváteční dopolední přátelský zápas jsme si pozvali tradičního soupeře z Hrdlořez. Kluci ze Spartaku k nám přijeli vyzkoušet si hráče, kteří vesměs v sezóně tolik nenastupuji, takže tolik nevadilo, že jsme kromě chybějící opory Dana postrádali i kapitána Adama a nemocného Vencu. Navíc se brzy lehce zranil i Filip Vaňha. Děkuju Ondrovi Matouškovi, který si přišel zahrát coby mladší žák a mohli jsme tak aspoň chvíli vystřídat jednoho hráče. Utkání splnilo účel, vyplnili jsme delší zápasovou mezeru a vyzkoušeli si některá nová rozestavení a pozice hráčů. To je dobře poznat i na seznamu střelců, protože kromě dvou zásahů tradičního šutera Čermyho se do historie zapsali premiérově Max a Filip Augustýn. Výsledek dnes nebyl tak důležitý, přesto jsme za výhru, kterých v sezóně není zase tak moc, rádi. Naše hra měla vzestupnou tendenci. Po ustrašených a celkově nepovedenych 15 minutách (0-1) jsme postupně začali zpřesňovat kombinaci, lépe jsme soupeře dostupovali a rychleji tak získávali míč, navíc v nebezpečných prostorech. Druhá půle už byla v naší režii a výkon jsme korunovali třemi góly. Celková výhra 4-1 je solidním naladěním před nedělním mistrakem na Hájích! Sraz je v Dubči v 15.45, na Hájích v 16.15 a hraje se od 17 hod!